1. Ana Sayfa
  2. Linux
  3. Mac OS X El Capitan İndirme

Mac OS X El Capitan İndirme

Mac OS X El Capitan İndirme Linki
1

Herkese selamlar,

Yine biraz zaman geçti son yazımdan 🙂 Bu yazımda da başıma gelen garip bir olaydan yola çıkarak 1 haftalık serüvenimin ardından vardığım mutlu sonu anlatacağım.

Öncelikle Dijital pazarlama ile biraz da ilgisi var bilginize.

Şimdi ofiste kullandığımız bir Macbook Pro’muz vardı ve El Capitan base OS’u ile kullanılıyordu. Fakat Disk ile ilgili sorun yaşadığımızdan El Capitan’a ulaşabileceğimiz bir App store hesabı da bulunmadığından maalesef makineye herhangi bir işlem yapamadık 🙂 Şimdi Disk’imiz tamirden geldi ve içerisinde Yosemite vardı. E Cihaz El Capitan, nasıl Yosemite diye sorası geliyor insanın. Ardından bir kaç saatlik araştırma sonucu Apple’ın kendi sitesinde bulunan El Capitan’a yükseltme bölümünden El Capitan’ın App Store üzerinde olan yüklenebilir güncellemesi ve İmaj’ına ulaştım.

Ama nasıl mutluyum, ama ne kadar mutluyum, ama bak nasıl mutluyum anlatamam 🙂

Bu imaj’a ulaşmak cidden 1 haftamı aldı. Aptal aptal arama yapıyordum Google Search üzerinde. Sonrasında farkettim ki abi Apple’ın kendi sitesine niye bakmıyorsun? Sonra Yazılımınızı X sürüme yükseltme diye bir Landing Page gördüm Apple’da sonra bir search deneyeyim derken hop baba kuruluyor:) Benim için güzel bir anı oldu 🙂 Umarım sizinde işinize yarar.

Şimdi iniyor. İndikten sonra da upgrade işlemini yapacağım. Bunun hemen ardından da bu iso’yu bi backup yapıp Mojave’ye upgrade 🙂 Sizde El Capitan bulamayanlardan iseniz tek tek linkleri aşağıda yazacağım.

Mac OS X İndirme Linkleri

Mac OS X İndirme
Mac OS X İndirme

Mac OS X El Capitan İndir  

Mac OS X Sierra İndir

Mac OS X High Sierra İndir

Mac OS X Mojave İndir

[arandomnumber min=20 max=60] kere indirildi.

How To Download Mac OS X El Capitan?

Hello Guys,

I’m getting the thread without any roadtrip about the download situation 🙂 I got so much trouble last week when try to find El Capitan Image, ISO, Installation File etc. Now i figure it out with the basic stuff 🙂

I guess you getting trouble too because in the internet so much ads, tricks and virus links with the files and wrong download options. I try to make that thing easy for the other ones! Because i eat the pain of El Capitan Download operation 🙂

You can download with the links of Turkish section under of the MAC OS X Background.

Have fun!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

90'lı yılların ümidi, geleceğin aleti olan bilgisayarla aynı yıllarda tanıştım. Donanımla başladığım teknoloji serüveni artık yerini dijital pazarlama, marketing ve seo'ya bıraktı. 4 senelik gelişen bilgi birikimim ile kişisel blogum içerisinde SEO makaleleri, yazıları ve methodları paylaşıyorum.

Yorum Yap